Śladami Jana Pawła II – po raz kolejny na Platformie Hybrydowej TVP

Tym razem z okazji rocznicy kanonizacji Jana Pawła II w dniach 26 i 27 kwietnia 2015 roku, Telewizja Polska po raz kolejny uruchomiła wirtualny kanał na żądanie w HbbTV – „TVP Regionalna – Śladami Jana Pawła II”.

kanal-wirtualny-w-HbbTV-sladamiJP2-red-button

Do aplikacji umożliwiającej oglądanie tego kanału można wejść poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku na pilocie w momencie wyświetlania się specjalnego teasera (red button) z Papieżem na dowolnym kanale TVP, bądź wybierając odpowiednią ikonkę w menu głównym HUBa TVP.

kanal-wirtualny-w-HbbTV-sladamiJP2-ikona-w-HUBie

Aplikacja jest prawie identyczna do tej, którą oglądaliśmy na początku miesiąca, a która była dedykowana 10 rocznicy śmierci Św. Jana Pawła II.

kanal-wirtualny-w-HbbTV-sladamiJP2

Czyli jest możliwość obejrzenia galerii zdjęć z Papieżem (po naciśnięciu zielonego przycisku) oraz zapoznania się z godzinami emisji kolejnych audycji i programów emitowanych na tym wirtualnym kanale.

kanal-wirtualny-w-HbbTV-sladamiJP2-galeria

Przypomnijmy, że to już trzeci raz Telewizja Polska udostępnia w telewizji hybrydowej specjalny wirtualny kanał poświęcony Janowi Pawłowi II. Pierwszy raz rok temu – z okazji kanonizacji, drugi raz na początku kwietnia tego roku z okazji 10 rocznicy śmierci Karola Wojtyły i trzeci raz teraz, z okazji rocznicy kanonizacji Papieża Polaka.