Telewizory Hyundai SMART z HbbTV

Firma Digison Polska Sp. z o.o. (wyłączny dystrybutor marki Hyundai Electronics w Polsce) wprowadza na rynek linię telewizorów LED z funkcjami SMART, HbbTV i otwartą przeglądarką internetową.

Seria 285 daje nieograniczone możliwości surfowania po sieci i przeglądania swoich ulubionych stron bez ruszania się z fotela. Nie trzeba już ograniczać się do wybranych przez producenta aplikacji i kanałów. Wszystkie telewizory tej serii posiadają również wbudowany tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz tuner DVB-C do odbioru popularnej w Polsce kablówki. Funkcje RECORD READY oraz TIMESHIFT pozwalają zatrzymywać, przewijać oraz nagrywać programy telewizyjne bezpośrednio na podłączony dysk twardy. W standardzie jest wejście USB do odtwarzania plików multimedialnych w najpopularniejszych formatach.

Telewizor wyposażony jest w wejście Ethernet, ale można również łączyć się z internetem przez WIFI. Służy do tego adapter, który można dokupić osobno.

Do dodatkowych akcesoriów należy również kamera do rozmów przez Skype oraz pilot ruchowy, który jest niezwykle przydatny podczas przeglądania stron www. Istnieje również opcja sterowania poprzez smartphone i specjalną aplikację.

Telewizory z linii 285 dostępne są w rozmiarach od 22 do 50 cali. A cena najtańszego modelu to tylko 799 zł.

Lista modeli telewizorów Hyundai obsługujących standard HbbTV znajduje się w zakładce „sprzęt„.